אימוני ילדים

לחצו להפעלהPlayלחצו להפעלהPlayלימין- סרטון אימון סוף שנה דוג'ו צהלה
לשמאל- תלמידי אל ראזי (לוד) מבצעים קאטה בעיניים עצומות לפני קהל של 250 אח"מים לאירוע התרמה עבור עמותה, בהדרכת אורי וולף סנסאי.

מרב משתפת :
"אורי וולף הוא הרבה מעבר למדריך קראטה, הוא דמות מעצימה עם יכולת ייחודית להגיע לכל ילד, להיות משמעותי עבורו ולהניע אותו להאמין בעצמו ולדחוף אותו קדימה להישגים חדשים. יש אנשים שהם משמעותיים עבורנו, אורי וולף הוא אחד מהם."


ראיון מצולם שערכו עם אורי וולף, לחצו להפעלהPlayובו הוא מדבר בין השאר
על שילוב ילדים בקבוצות.


לתיאום שיעור ניסיון ללא התחייבות התקשרו עוד היום
052-4773725
נועה כותבת בהתרגשות:
"אורי היקר, רציתי להודות לך על שנה לא פחות ממופלאה. אין לי את המילים אפילו לתאר את התרומה האדירה של החוג לעומרי שלי. התרומה להתפתחות שלו, לביטחון העצמי שלו, לחוזק הפיזי שלו וכל זה בליווי ובתמיכה שלך. היה שיעור אחרון לשנה זו מרגש במיוחד. אתה סנסאי מדהים ואני מברכת על היום שנרשמנו אצלך. נתראה בספטמבר "

שיעורי הקראטה שלנו מתאימים גם לבנות!

לחצו להפעלהPlay לחצו להפעלהPlay

אימוני קראטה לילדים בדוג'ו שלנו מתמקדים בהקניית ערכים לחיים לצד לימוד הקראטה. מעבר למה שהאמהות משתפות, הילדים נחשפים לערכים נוספים:סיון כותבת על השיעורים של בנה בן ה-5:
"מעבר לידע המקצועי שהועבר, אורי העביר תכנים רבים אחרים: משמעת, משמעת עצמית, הערכה עצמית, כיבוד הזולת ועוד רבים . החוג הקנה לבני בטחון עצמי שהיה זקוק לו. שלוות הנפש של אורי והאהבה למקצוע ולהדרכת ילדים הם נדירים ביותר. הדרך שבה בחר לפתור חיכוכים בין הילדים הדהימה אותי והראתה שמעבר לקראטה אורי הוא איש חינוך של ממש!"
ניתן לראות דוגמא לבטחון אותו הילדים רוכשים בסרטון בו הילדים מתרגלים יחד עם הבוגרים
לחצו להפעלהPlay

בנוסף נרכשות יכולות שונות כגון:


לחצו להפעלהPlay

לחצו להפעלהPlay
את שיעורי הקראטה אנו מעבירים באופן בו הילד אינו נמדד ביחס לאחר אלא ביחס ליכולתו שלו ביחס לעצמו, באופן לא תחרותי, אלא הישגי.
למרות זאת פעם בשנה אני מאפשר לתלמידים להתנסות בתחרות פנימית בין התלמידים שלי בלבד (ההשתתפות אינה חובה). כך מי שתחרותי יותר, או רוצה להתנסות בהתנהלות אחרת מאשר בשיעור, יכול לעשות זאת.
בסרטון ניתן לראות שני תלמידים אשר מתאמנים כ-10 חודשים, מכיתות א'-ב', בתחרות הקרבות השנתית. חלק מהיכולות של הילדים באות לידי ביטוי בקרב. החשובה ביותר בעיניי היא היכולת להתגבר ולהמשיך, לצד כבוד למי שעומד מולך.


דפנה משתפת את חווית בנה שהגיע אלי ממורה אחר:
"בננו עמרי הצטרף השנה לאימונים אצל אורי, היתה לו כימיה מיידית עם המקום: אורי מקנה לילדים בנועם ובשקט אך בהחלטיות שליטה עצמית ותרגול של מהלכים לא פשוטים בקראטה. הילדים לומדים להגן על עצמם בדרכי שלום ולא מתוך תוקפנות. הם לומדים לכבד זה את זה ואת המורה ולנהוג על פי כללי נימוס מוסכמים. בתוך כך הם גם מוציאים הרבה אנרגיה וניתן להם גם זמן למשחק ולצחוק. מאד נהננו לראות זאת בשיעור הפתוח. ניכר שהם מאד אוהבים את אורי, זה את זה ואת הפעילות. היה מקסים!"לתיאום שיעור ניסיון ללא התחייבות התקשרו עוד היום
052-4773725


כתבה אשר ממתארת את הקשר בין אמנויות לחימה, הפרעות קשב וריכוז והצלחה בללימודים
לחצו להפעלהPlayלחצו להפעלהPlayלחצו להפעלהPlay


שיעורי טרום קראטה לגילאי 4-5

השיעורים לגילאי 4 בבית הספר לאמנויות לחימה והגנה עצמית שלנו מבוססים על :תחשבו רגע כמה זה חשוב!
ילד דוחף ילד אחר בגן או בכל מסגרת אחרת.
הילד נופל ומתחיל לבכות.
במקום זה הילד לומד איך להיות יציב, איך ליפול נכון מבלי להפצע, ויכולת ההתמודדות שלו עולה וכך גם הביטחון העצמי שלו.

מטרת השיעורים להקנות לילדים בסיס תנועתי נכון.
הדברים נעשים בצורה מהנה ובגובה העיניים של הילדים.

שרי משתפת:
"בננו יאיר בן ה4 החל ללמוד השנה קראטה אצל אורי. כבר בשיעור הראשון התפעלנו מהגישה שאורי הביא. ניכר כי הוא איש חינוך. בשיעורים יש תחושה של משמעת, התעקשות לנסות ולא לוותר לעצמך, העצמה של היכולות, ורצון ללמידה ולהקשבה החוצה ופנימה. כמה שהבן שלנו צעיר, עדיין נראה כי הוא חוזר מהשיעורים נרגש, מחוזק ומלא בחוויות."

כל הטוב הזה בקבוצה קטנה מאוד של עד 8 ילדים, אשר מאפשרת ליווי צמוד ותשומת לב אישית לכל ילד וילד.
שיעורי טרום קראטה מתקיימים ברחובות ובקיבוץ חצור אשדוד

לחצו להפעלהPlay

מאמר זה מראה שילדים שהתאמנו באומנויות לחימה (המיקוד הוא על אומנויות לחימה מסורתיות כגון קראטה ) הראו שיפור ניכר ביכולתם בלימודים וביכולות הקשב והריכוז .
גישות חינוכיות אשר מתאימות גם לילדים עם ADHD, מיושמות באימונים השונים במטרה לאפשר לכל תלמיד/ה לבוא לידי ביטוי.
בנוסף שינויים גדולים ביכולת קבלת ההחלטות, בלקיחת אחריות על חייהם, יכולת מוטורית, ובדפוסי התנהגות של ילדים אשר מתאמנים אצלנו בדוג'ו השתפרה גם כן. מאמר זה שופך עוד אור על הנושא.
ניתן לקרוא גם על חוויות של הורים לתלמידים שמתאמנים או התאמנו בעבר בבית ספרנו בדף המלצות וחוויות.

סדר- הילדים לומדים כיצד להיות מסודרים עוד לפני שהאימון מתחיל

רעות כותבת בהתלהבות:
"משיעור לשיעור אני נפעמת כל פעם מחדש ציפתי למשהו חובבני.. בכל זאת גיל 5-6 הופתעתי ורק לטובה! אין באמת מילים מספיקות שיצלחו לתאר את המקצועיות, הרמה, היחס והכי חשוב התוצאות!
הבן שלי העדין, הרגיש זה שנראה בלי ממש הכוח פרץ אצלך! הבטחון עלה.. הוא יודע שיש לו כוח (שלא משתמשים בו שהוא נמצא שם אם יצטרך..)
הילד מרוצה יש תוצאות! ואני בעננים!
תמשיך לעשות עבודה מצויינת בשקט ובשלווה שלך!
מודה על הכל על השיעורים שהיו ושיהיו..."

אורי משתף על האופן בו הוא רואה את השיעורים כצופה:
"אני צופה בגבע גדל, מתאמץ, מקשיב ויוצא בחיוך גדול והרבה בזכות אורי הסנסאי.
אני יושב ונדהם מהשקט, מהכבוד אותו הוא רוכש לכל ילד וילד, מהעדינות בדיבור שמלווה במבט קשוח
גבע עוד רצה לעזוב בתחילת הדרך, אני מאושר שקצת התעקשנו, היום הוא לא מסוגל לוותר על שיעור."ניתן להגיע לשיעור ניסיון ללא התחייבות לכל הקבוצות לפי רמתו של הילד אשר מבקש להצטרף,בתיאום מראש
לתיאום שיעור ניסיון ללא התחייבות התקשרו עוד היום
052-4773725

שיעורי קראטה לילדים שיעורי קראטה לילדים ברחובות מתאימים לילדים מגיל 4 ומעלה.